Poznajemy Dolinę Warty- Prosna

Poznajemy Dolinę Warty- Prosna
Ciepłe wiosenne  dni warto dobrze wykorzystać. Na przykład można spędzić je w otoczeniu przyrody w doborowym towarzystwie. Wychodząc z tego słusznego założenia, Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi ” Nasza Radolina” postanowiło zorganizować spływ kajakowy pod hasłem ” Poznajemy Dolinę Warty- Prosna”. W wyprawie , która odbyła się 20  maja,  wzięło udział 20 osób.
Spływ był doskonałą okazją , by przedstawiciele różnych pokoleń mogli się ze sobą zintegrować , kreatywnie spędzając czas wolny. Podczas pokonywania 38 kilometrowej trasy uczestników spływu nie opuszczały dobre humory. Słychać było śmiech i żartobliwe rozmowy. Na tak dobrą atmosferę wpływ miały zapewne znakomita pogoda i bardzo smaczny posiłek regeneracyjny, którzy uczestnicy zjedli w miejscowości Łęg.  Nie zabrakło pogadanki o szkodliwym wpływie alkoholu na zdrowie.

Nie jest to na pewno ostatni spływ kajakowy organizowany przez nasze stowarzyszenie.
Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi ” Nasza Radolina” bardzo dziękuje Burmistrzowi Goliny Mirosławowi Durczyńskiemu oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Golinie za dofinansowanie spływu.
Karolina Kasprzak

Zdjęcia: Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi
"NASZA RADOLINA"

 


Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content