Poznajemy Dolinę Warty V

Wielkopolskie Stowarzyszenie  Odnowy Wsi ” NASZA RADOLINA”

 

Po raz piąty poznawali Dolinę Warty

 

11 września 2021 r. 18osób w różnym wieku wzięło udział w spływie kajakowym „Poznajemy Dolinę Warty V” na urokliwej trasie Nowe Miasto nad Wartą- Śrem

 

Cykl spływów „Poznajemy Dolinę Warty” organizowanych przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA” na stałe wpisał się w kalendarz imprez rekreacyjno- turystyczno- sportowych w gminie Golina. Tym razem międzypokoleniowa grupa pokonała ok. 32 kilometrową przepiękną trasę od Nowego Miasta nad Wartą do Śremu. Spływ był połączony z poczęstunkiem. Każdy uczestnik otrzymał również pakiet startowy (woda, przekąska). Wyprawa miała  na celu m.in. umacnianie więzi oraz integrację społeczną, popularyzację sportu, zdrowego stylu życia oraz naukę bezpiecznego zachowania się na wodzie i propagowanie pięknych nadwarciańskich terenów.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi “Nasza Radolina” bardzo dziękuje Burmistrzowi Goliny Mirosławowi Durczyńskiemu oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Golinie za dofinansowanie spływu.

Karolina Kasprzak

 

Zdjęcia: Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi
"NASZA RADOLINA

Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content