Nowe doświadczenia, nowe znajomości – wyjazd do grupy projektowej z Grodziska Wielkopolskiego

Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA”

 

Nowe doświadczenia, nowe znajomości – wyjazd do grupy projektowej  z Grodziska Wielkopolskiego

 

„Projekt  ” Młodzi fotografowie – od pasji do spełnienia marzeń” realizowany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA”, dofinansowano ze środków Programu “Równać szanse  Polsko- Amerykańskiej Fundacji  Wolności realizowanego przez Fundację Civis Polonus zbliża się ku końcowi. Jego osią było wydanie kalendarza ze zdjęciami gminy Golina. Młodzież z zapałem wykonywała kolejne zadania.

We wtorek 18  stycznia uczestnicy wraz z koordynatorem Krzysztofem Szymańskim wybrali się do Grodziska Wielkopolskiego. Tam już czekali na nich: Gracja, Martyna, Magda, Klaudia, Wiktoria, Weronika, Laura, Michał, Bartek oraz pani Ania- koordynator zespołu.

            Na początek  Bartek wyczerpująco omówił  realizowany przez nich projekt „ Grox Art- Reaktywacja” Doskonałym uzupełnieniem przekazu ustnego  była prezentacja multimedialna w postaci teledysku przygotowana przez Grację. Taka forma bardzo spodobała się młodzieży z gminy Golina.

Młodzi fotografowie zostali bardzo życzliwie, ciepło przyjęci i obdarowani upominkami. Zrewanżowali  się słodkim symbolem naszej gminy- krówkami oraz kalendarzami  Starsi koledzy chętnie odpowiadali na pytania, sami również je zadawali. Cenna wymiana doświadczeń na pewno zaprocentuje w przyszłości. 

            W drodze powrotnej młodzież zatrzymała się na pyszny posiłek, podczas którego dzieliła się wrażeniami z wyjazdu. Wszyscy stwierdzili, że warto było pojechać, ponieważ nie tylko zdobyli doświadczenie, ale również nawiązali nowe znajomości.

Serdecznie  dziękujemy: Gracji, Martynie, Magdzie, Klaudii,  Wiktorii, Weronice, Laurze, Michałowi, Bartkowi oraz pani Ani za gościnę, upominki oraz życzliwe przyjęcie.

                                                                       Karolina Kasprzak

 

Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content