Wnioski o udzielenie dofinansowania do usuwania wyrobów zawierających azbest

Od 2 stycznia 2024 r. Starostwo Powiatowe w Koninie przyjmuje wnioski o udzielenie dofinansowania do usuwania wyrobów zawierających azbest

Powiat Koniński w 2024 r. po raz osiemnasty, zamierza kontynuować proces eliminacji szkodliwych materiałów azbestowych z terenu powiatu.

Od początku, celem „Programu usuwania azbestu…” jest pomoc osobom fizycznym posiadającym nieruchomość w powiecie konińskim w realizacji kosztownej wymiany płyt cementowo-azbestowych.

Mieszkańcy powiatu konińskiego będą mieli możliwość składania wniosków o udzielenie dofinansowania do usuwania wyrobów zawierających azbest.

Formularz wniosku wraz z oświadczeniem jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Koninie w zakładce Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa dodatkowo formularz wniosku wraz z oświadczeniem jest dostępny w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Golinie, ul. Nowa 1, 62-590 Golina.


Termin naboru od dnia 2 stycznia do 5 stycznia 2024 r.

O zachowaniu terminu złożenia wniosku decyduje data jego wpływu do kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Koninie lub na skrzynkę podawczą ePUAP.

Informujemy, że o otrzymaniu dofinansowania decyduje kolejność zgłoszeń – do wyczerpania środków finansowych.


Druki do pobrania:

Wniosek (pdf)

Oświadczenie (pdf)

 
Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content