Poznajemy Dolinę Warty IV

Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA”

Poznajemy Dolinę Warty IV

 

Inicjatywa pod hasłem „Poznajemy Dolinę Warty” na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA”. 25.07.2020 r już po raz czwarty miłośnicy aktywnego wypoczynku popłynęli kajakami na spotkanie przygody.

 

Kajakarstwo łączy w sobie trening z wypoczynkiem nad wodą. Wysiłek fizyczny

i przebywanie na łonie natury pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego. Spływy kajakowe to jedna z  ulubionych przez radolinian forma spędzania wolnego czasu, dlatego też Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA” często je organizuje.

25.07.2020 r.  odbyła się czwarta wyprawa kajakami pod hasłem „Poznajemy Dolinę Warty”. Tym razem dwadzieścia osób w różnym wieku płynęło na trasie Pyzdry- Nowe Miasto.  Kilka godzin na wodzie pozwoliło uczestnikom wycieczki aktywnie i pożytecznie spędzić wolny czas. Zrelaksowali się, zintegrowali się ze sobą. Mieli możliwość, by potrenować nie tylko mięśnie, ale także umiejętność efektywnej współpracy. Ten ostatni element na pewno zaprocentuje podczas realizacji kolejnych inicjatyw  oraz projektów.

Inicjatywa „Poznajemy Dolinę Warty” doskonale promuje piękne nadwarciańskie tereny oraz propaguje wśród  mieszkańców Radoliny sport poprzez ukazanie korzyści i przyjemności płynących z kajakarstwa. Poprzez takie działania chcemy pokazać, że aktywny wypoczynek jest dla każdego, bez względu na wiek i zasobność portfela.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA” dziękuje Burmistrzowi Goliny Mirosławowi Durczyńskiemu oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za dofinansowanie spływu.

                                                                       Karolina Kasprzak

Zdjęcia:Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "NASZA RADOLINA".

Dodaj komentarz

Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.