Sukces Krzysztofa Szymańskiego

NOMINACJA DO  NAGRODY  ZA DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ POWIATU KONIŃSKIEGO

DLA KRZYSZTOFA SZYMAŃSKIEGO

 

 

Miło nam poinformować, że 24 stycznia 2020 roku podczas 21. Gali Powiatu Konińskiego Krzysztof Szymański odebrał nominację do Nagrody za Działalność na Rzecz Powiatu Konińskiego w kategorii Działalność społeczna.

           

Z wnioskiem o przyznanie wspomnianego tytułu wystąpiło „ Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA” w uznaniu zasług Krzysztofa Szymańskiego, który niestrudzenie działa na rzecz promocji Radoliny i poprawy bytu jej mieszkańców. Były sołtys sołectwa, a obecnie Radny Rady Miejskiej w Golinie stara się zapobiegać  zagrożeniom dla obszarów wiejskich takim, jak: bierność mieszkańców, dezintegracja społeczności wiejskich,  spadek aktywności społecznej. Jego inicjatywy integrują społeczność lokalną poprzez stworzenie okazji do spotkań oraz stanowią próbę zniwelowania, choć w niewielkim stopniu, różnic w dostępie do kultury i rozrywki  pomiędzy miastem a wsią. Przeciwdziałają wykluczeniu społecznemu najuboższych oraz promują wolontariat.

Serdecznie gratulujemy panu Krzysztofowi  nominacji i życzymy kolejnych sukcesów na niwie działalności społecznej.

                                                                     Karolina Kasprzak

Fotografia z fanpage'a posła Tomasza Piotra Nowaka

Skan Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "NASZA RADOLINA"

Dodaj komentarz

Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content