Golina aktywniej w kulturze działać zaczyna

Każdy jubileusz  jest okazją do wspomnień, które choć minione zawsze pozostają

w pamięci, doskonałym „ impulsem” do cofnięcia się w przeszłość stała się przypadająca 

23 lipca 2022  roku 5 rocznica działalności  Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA”, które  przez te wszystkie lata  na stałe wpisało się w  działania gminy  i powiatu , stając się aktywnym partnerem w dialogu społecznym integrującym lokalne środowisko oaz działając na rzecz rozwoju sołectwa Radolina

 

Znakomitym zwieńczeniem uroczystości był występ Sławomira Pilarskiego oraz Sławomira Robaka. Na  koncert złożyły się autorskie utwory , znane ballady rockowe. Usłyszeliśmy m.in. „Wieżę radości , wieżę samotności” oraz  szlagiery biesiadne. Artyści przygotowali też niespodziankę – dali nam możliwość, byśmy sprawdzili, czy wiemy jaka to melodia.  Zadanie polegało na rozpoznaniu piosenki  po pierwszych odegranych dźwiękach  oraz zaśpiewaniu całości. Chętnych nie brakowało. Wszyscy uczestnicy quizu muzycznego otrzymali symboliczne nagrody. Koncert i zabawa zostały sfinansowane przez Dom Kultury w Golinie w ramach projektu „Golina aktywniej w kulturze działać zaczyna”.

Całkowita wartość: 9.315.00
Dotacja: 2000,00

Termin realizacji: 01.07. 2022 r.  do 23.07. 2022 r.

Dofinansowano ze środków Domu Kultury w Golinie w ramach konkursu “Golina w kulturze aktywniej działać zaczyna

 

Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content