Akcja „Posprzątaj wokół siebie”

Po raz kolejny posprzątali wokół siebie

 

Kilkadziesiąt  pełnych worków na śmieci i czyste rowy przydrożne przy drodze  powiatowej Barbarka – Radolina– taki jest efekt kolejnej już akcji sprzątania zorganizowanej przez Radnego Rady Miejskiej w Golinie Krzysztofa Szymańskiego z inicjatywy Dariusza Gomulskiego.

Krzysztof Szymański od lat angażuje lokalną społeczność w dbanie o czystość w najbliższym otoczeniu. Na sercu leży mu zwłaszcza proekologiczne wychowanie najmłodszych  i wyrobienie w nich nawyku  dbania o środowisko.

27 kwietnia 2021 r  rodziny  Gomulskich i Wilantów  oraz dzieci z rodzin Urbańskich  i  Grzesiaków ,odpowiadając na apel Krzysztofa Szymańskiego,  sprzątali rowy położone przy drodze  powiatowej Radolina- Barbarka. Należy podkreślić, że były to pierwsze od trzech lat  porządki  na wspomnianej trasie. Nie trudno więc zgadnąć, że zebrano mnóstwo odpadów.

Rezultaty akcji, której pomysłodawcą był Dariusz Gomulski,  to kilkadziesiąt  worków śmieci  oraz satysfakcja oraz szerokie uśmiechy uczestników akcji na widok efektów wspólnej pracy.

Organizator serdecznie dziękuje wszystkim, którzy poświęcili swój czas, by wziąć udział we wspólnym sprzątaniu.

Karolina Kasprzak

 

 

Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content