Każdy jubileusz jest okazją do wspomnień, które choć minione zawsze pozostają

w pamięci, doskonałym „ impulsem” do cofnięcia się w przeszłość stała się przypadająca

23 lipca 2022 roku 5 rocznica działalności Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA”, które przez te wszystkie lata na stałe wpisało się w działania gminy i powiatu , stając się aktywnym partnerem w dialogu społecznym integrującym lokalne środowisko oaz działając na rzecz rozwoju sołectwa Radolina

Świętowanie rozpoczęliśmy od tradycyjnego już dużego spływu kajakowego pod hasłem „Gmina na kajakach 2022”. Tym razem 121 osobowa międzypokoleniowa grupa pokonała trasę od Lądu do Pyzdr. Płynęły z nami także cale rodziny i grupy przyjaciół. O bezpieczeństwo dbali ratownicy z konińskiego oddziału WOPR-u. Pokonywanie trasy było doskonałą okazją , by przedstawiciele różnych pokoleń mogli się ze sobą zintegrować, kreatywnie spędzając czas wolny. Słychać było śmiech i żartobliwe rozmowy. Humorów nie zepsuła nawet zmienna pogoda. Na tak dobrą atmosferę wpływ miała świadomość, że na mecie czeka bardzo smaczny, regeneracyjny posiłek przygotowany przez panią Bożenę Palupuchowską z Banku Żywności w Koninie oraz panie z naszego sołectwa. Nie zabrakło także napojów i słodyczy podarowanych przez Bank Żywności w Koninie.

Całkowita wartość: 14.110,00

Dotacja: 5000,00

Wkład własny:9.066,00

Dofinansowano ze środków Urzędu Miejskiego w Golinie w ramach programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
Termin realizacji projektu:23.06 2022 r.- 23.07.2022 r.

Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content