Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA”

„Być kobietą , być kobietą […]”

Sołtys, Rada Sołecka i członkowie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Odnowy Wsi „NASZA RADOLINA” zawsze pamiętają o mieszkankach Radoliny,   jednak z okazji  Dnia Kobiet postanowili  je szczególnie uczcić , zapraszając  7 marca do świetlicy wiejskiej w Radolinie na  spotkanie integracyjne. Było coś dla ciała i coś dla ducha. O oprawę artystyczną zadbali uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Radolinie.  Występ bardzo się spodobał i został nagrodzony gromkimi brawami.

            O mieszkankach sołectwa nie zapomniał Przewodniczący Rady Miejskiej w Golinie- Wojciech Wojdyński, który w imieniu burmistrza i radnych złożył wszystkim paniom piękne

i z serca płynące życzenia.  Wysłuchała ich również małżonka przewodniczącego. Ciepłe słowa skierowali do pań również Radny Rady Miejskiej w Golinie- Krzysztof Szymański oraz sołtys Radoliny- Arleta Biegasiewicz. Nie zabrakło tradycyjnego kwiatka dla każdej kobiety.

 Inicjatywę przyjęto z dużym zainteresowaniem i życzliwością. Panie miały okazję, by wspólnie miło spędzić czas, porozmawiać, wymienić się poglądami i poczuć się jak królowe. Tym razem do stołu podawali bowiem panowie. Łukasz Biegasiewicz, Dawid Biegasiewicz  i Adam Korzeniewski byliby znakomitymi kelnerami.

Spotkanie, w którym uczestniczyli także: Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej –Alina Kozłowska, panie Bernadeta Kucharka, Agnieszka Waliniak oraz Magdalena Lewartowka upłynęło w milej, rodzinnej pełnej humoru atmosferze. Wszyscy goście opuszczali je z szerokimi uśmiechami na twarzach.

 

Organizatorzy serdecznie dziękują Burmistrzowi Goliny Mirosławowi Durczyńskiemu i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Golinie za dofinansowanie spotkania, oraz uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Radolinie za przygotowanie występu artystycznego, a także  wszystkim mieszkańcom Radoliny, którzy przyczynili się do organizacji imprezy.

                                                                   Karolina Kasprzak

 

Fotografie Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "NSZA RADOLINA" oraz Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Radolinie

Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content