Nasza Radolina. Nie po to sprzątają, żeby ktoś im bałaganił

Gruz i poremontowe odpady wyrzucone przy drodze w gm. Golina. Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nasza Radolina” szuka „bałaganiarza”.

Członkami stowarzyszenia, którzy starają się dbać o porządek w okolicy uczestnicząc m.in. w Sprzątaniu Świata i Tygodniu dla Ziemi, wstrząsnął widok pozostałości po remoncie.

Zadbałeś o swój dom, uczyniłeś go ładniejszym i wygodniejszym, przy okazji zaśmiecając najbliższą okolicę. Wstyd! Rozumiemy, że teren wsi to nie jest już Twój dom, tak? Nie mieszkasz tu? A nie wiesz, że syf zostawiony przez Ciebie zostanie sprzątnięty na nasz koszt? Zapłacimy za to my wszyscy – podatnicy, w efekcie cena śmieci wzrośnie. Nie obchodzi Cię to prawda? Więc zaraz zacznie, bo zrobimy wszystko, żeby Cię zidentyfikować.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Nasza Radolina"

Liczą, że osoba odpowiedzialna za wyrzucenie odpadów, sprzątnie to co zostawiła. Jeśli też ktoś może pomóc w ustaleniu „bałaganiarza” to proszony jest o kontakt ze stowarzyszeniem przez media społecznościowe.

fot. Wielkopolskie Stowarzyszenie Odnowy Wsi “Nasza Radolina”

Źródło: LM.pl

Nasza Radolina logo

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.

Skip to content